Burs Başvuru Sonuçları Belli Oldu

"Sevgili Öğrenciler,

Siyasal Vakfı, bünyesindeki insan kaynağı ile siz öğrencilere kişisel gelişim bağlamında bilimsel, kültürel ve maddi olarak çeşitli faaliyetler altında destek sağlamaktadır. Düzenli olarak yapılan seminerler, konferanslar, kurslar ile mentörlük ve koçluk faaliyetleri ve kültür gezileri bu faaliyetlerden bazılarıdır.

Siyasal Vakfı, bu faaliyetlerin yanısıra, siz İ.Ü.Siyasal Bilgiler Fakültesi öğrencilerine karşılıksız burs vermektedir. Bu kapsamda, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı için yaptığınız burs başvurularınız, ihtiyaç ve başarı kriterleri çerçevesinde ve verdiğiniz bilgiler ışığında değerlendirilmiştir. Titiz bir çalışma ile bu burs listesi oluşturulmuştur.

Bursların ilk ödemesi; 23 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 13:00' te, Vakfımızda yapılacaktır.

Öğrencilerimize kavurma-pilav ikram edilecektir.

Not: Bu yıl ilk kez burs almaya hak kazanan öğrencilerin aşağıda istenen belgeleri, Vakfımıza teslim etmeleri gerekmektedir.

İstenen Belgeler:

1-Not durumunu da gösteren öğrenci belgesi (Transkript belgesi)

2-Okuyan kardeşlere ait öğrenci belgesi

3-Ailenin gelir durumunu gösteren  belge

4-Vukuatlı nüfus kayıt örneği (Anne baba vefat veya ayrı ise)"

SİYASAL VAKFI 2019-2020 EĞİTİM YILI BURSİYER SONUÇ LİSTESİ
AD SOYAD BÖLÜM  
ABDURRAHMAN YAVUZYİĞİT KAMU YÖNETİMİ-4.SINIF  
AHMET AYKUT UA 4.SINIF  
AHMET MACİT YANAR İŞLETME 2  
AHMET POLAT KAMU YÖNETİMİ-1.SINIF  
AHMET RIFAT ASILSOY UA 2. SINIF  
AHMET SERT KAMU 1. SINIF  
AHMET YASİN MEMÜK UA HAZIRLIK  
AHMET YASİR TEMELLİ YÜKSEK LİSANS  
AİSHAN AİMAİTİ İŞLETME 3.SINIF  
ALARA GİZEM YEMLİHAOĞLU UA 1.SINIF  
ALEYNA EYLEM KOCABAŞ İŞLETME-1.SINIF  
ALİ FURKAN DUMANGÖZ İŞLETME 2.SINIF  
ALİ HAN GENCER KAMU 3. SINIF  
ALİME SALİHA BARUT KAMU 3. SINIF  
ARİF ÖZTÜRK KAMU 2.SINIF  
ASIM BEDİRHAN ÇOBAN İŞLETME 3.SINIF  
ASRI GEDOĞLU İŞLETME 2. SINIF  
AYBÜKE AÇIKGÖZ KAMU YÖNETİMİ-2.SINIF  
AYŞENUR BAĞRICI KAMU 2. SINIF  
AYŞENUR DERE KAMU 2.SINIF  
BARIŞ ÇELİKKOL İŞLETME-2.SINIF  
BERKAY DEMİR UA 2.SINIF  
BERKAY DÜNDAR İŞLETME 4. SINIF  
BETÜL ALTAY  İŞLETME-3.SINIF  
BÜŞRA AKTAŞ UA 3.SINIF  
BÜŞRA GÜLLÜ KAMU 3. SINIF  
BÜŞRA İRGE UA 4. SINIF  
CANER KARLUKLU UA HAZIRLIK  
CEMRE BATTAL TOPÇU UA 1. SINIF  
CİHAN BEŞKAT İŞLETME-1.SINIF  
DERSİM ASLAN  UA 1.SINIF  
DERYA ER İŞLETME 3.SINIF  
DOĞUKAN ZENGİN UA 4. SINIF  
EDANUR DEMİRCİ UA 1.SINIF  
ELİF ARPACI KAMU 1. SINIF  
EMİN DURSUN İŞLETME 3. SINIF  
EMİNEGÜL DERDİYOK UA 1.SINIF  
ENES ARİT KAMU YÖNETİMİ-3.SINIF  
ESRA NUR EKİCİ KAMU 4.SINIF  
ESRA ÇAKALLI YÜKSEK LİSANS  
ESRANUR ASAT KAMU YÖNETİMİ-2.SINIF  
ESRANUR PATAN UA 3.SINIF  
FATİH BÜNYAMİN ÇİĞDEM UA 2. SINIF  
FURKAN BERKAY  İŞLETME 2. SINIF  
FURKAN YILMAZ UA 1.SINIF  
GİZEM YALÇIN UA 2.SINIF  
GÜRKAN KOBAK KAMU YÖNETİMİ-2.SINIF  
HAFZA ÇELİK KAMU 2. SINIF  
HALİT TALHA HAS İŞLETME-1.SINIF  
HAMİDE ADIGÜZEL UA 1.SINIF  
HANDE BOZKURT KAMU YÖNETİMİ-1.SINIF  
HANDE ÇEVİK KAMU 4.SINIF  
HASAN ÖZPINAR KAMU YÖNETİMİ-3.SINIF  
HASAN YÜZER KAMU 1. SINIF  
HASRET YÜKSEL UA 2.SINIF  
HİLAL YAĞMUR UA 3.SINIF  
HÜSEYİN ARSLAN YÜKSEK LİSANS  
İKBAL COŞKUN  İŞLETME-2.SINIF  
İKRAM CAN SOYSAL KAMU 2. SINIF  
İPEK ÇIRAKOĞLU KAMU 4.SINIF  
İRFAN BULUT KAMU YÖNETİMİ-2.SINIF  
İSA  TURAN İŞLETME 3.SINIF  
İSMAİL YILMAZ BIYIKLI İŞLETME 3.SINIF  
İZZET ENES KARAKAŞ KAMU 1. SINIF  
KADİR AYDOĞAN UA 2. SINIF  
KADİR KUTAR İŞLETME 3.SINIF  
KAMİL DEMİR YÜKSEK LİSANS  
KENAN YAĞMUR KAMU YÖNETİMİ-HAZIRLIK  
KONURALP YILMAZ KAMU 3.SINIF  
KÜBRA ATMACA UA 4.SINIF  
LİSAN ALAYOĞLU UA HAZIRLIK  
MEHMET ALİ ÖZEN  UA 3. SINIF  
MEHMET SALİH NURÇİN KAMU YÖNETİMİ HAZIRLIK  
MEHMET SAMAN KAMU YÖNETİMİ-HAZIRLIK  
MELİKE KOÇ KAMU 2. SINIF  
MERT ELİKKAYA UA 2. SINIF  
MERT GÜNER KAMU YÖNETİMİ-HAZIRLIK  
MERVE ALTUNER  KAMU 1. SINIF  
MERVE AYDOĞAN KAMU YÖNETİMİ-HAZIRLIK  
MERVE ECE ORTAK UA 3.SINIF  
MERVE SENA SARI UA 1. SINIF  
MERVE YILMAZ  UA 2.SINIF  
MUHAMMED ESAD GARİP İŞLETME 4. SINIF  
MUHAMMET EMİN DEMİR KAMU 2. SINIF  
MUHAMMET TAYYİP ATİK KAMU 1. SINIF  
MUSA GÜÇLÜ İŞLETME-1.SINIF  
MUSTAFA ARI İŞLETME 2.SINIF  
MUSTAFA EMİR ÇINAR İŞLETME-1.SINIF  
MUSTAFA MUTLUHA ÇAKIROĞLU KY 2.SINIF  
MUSTAFA ÖZDAMAR İŞLETME 4. SINIF  
MÜBERRA ÇİL UA HAZIRLIK  
NURSEMA ÖZTÜRK YÜKSEK LİSANS  
OĞUZHAN SARIGÜL KAMU 2.SINIF  
ONUR KÖSE İŞLETME 2. SINIF  
ORÇUN ÖZYOL KAMU YÖNETİMİ-2.SINIF  
ORHAN SAĞLAM KAMU 1  
OSMAN BALCI KAMU 2. SINIF  
OSMAN TURGUT KAMU 2. SINIF  
OZAN ERÇİN İŞLETME 4. SINIF  
ÖMER FARUK DEMİRTAŞ KAMU YÖNETİMİ-3.SINIF  
ÖZLEM ŞAHİN UA 4.SINIF  
RABİA AK İŞLETME 4. SINIF  
RAMAZAN ENES AYDIN KAMU YÖNETİMİ-2.SINIF  
RAMAZAN ULAŞ İŞLETME-4.SINIF  
RECEP TALHA OZAN UA 4. SINIF  
REHA KONAK KAMU 2.SINIF  
RÜMEYSA PALAVAR YÜKSEK LİSANS  
SAFİYE ORHAN UA 1. SINIF  
SALİM ÖZTÜRK İŞLETME 3. SINIF  
SELİM YÜCEL  UA 1.SINIF  
SENA ÇELİKER UA 4. SINIF  
SERHAT ABUKAN İŞLETME-2.SINIF  
SERHAT SATIŞ KAMU 2. SINIF  
SERPİL KAS KAMU -HAZIRLIK  
SEVİL GÜKRER UA 1.SINIF  
SONGÜL DÜZGÜN UA 3.SINIF  
ŞERİFE HİLAL ÇAKMAK KAMU 4.SINIF  
ŞEYMA KARAYAZI UA 1.SINIF  
ŞEYMA ÖNER İŞLETME 2.SINIF  
TAHA POLAT UA 2.SINIF  
TOLGAHAN AKSOY KAMU 4. SINIF  
TUBA KÖSE KAMU 3. SINIF  
TUĞRUL BERK SEVİM KAMU 4.SINIF  
UFUK ABTİL İŞLETME 3. SINIF  
UMUT CAN KARABAYRAK KAMU 4. SINIF  
YAHYA ARSLAN UA HAZIRLIK  
YAVUZ YÜCESAL KAMU YÖNETİMİ-2.SINIF  
YETER TEKİN KAMU 2.SINIF  
YUNUS FURKAN URFALIOĞLU KAMU 4. SINIF  
YUSUF TUNAHAN KARAİSMAİLOĞLU UA HAZIRLIK  
ZEYNEP ÇALIŞKAN KAMU YÖNETİMİ-HAZIRLIK  
ZEYNEP HAVVA AKYOL İŞLETME 2.SINIF